Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Adult / White / -79.5 (Middle Weight)
(Grassroots)
Ferdig
Paul Lynch
Alexandre Fitness De La Riva BJJ Academy
Seier på Walkover
Joe Walton 10th Planet Jiu Jitsu Carlow
Men No-Gi / Adult / White / - 91.5 (Heavy Weight)
(Grassroots)
1
Ferdig
Ibragim Dzafarzade
Fantom MMA Club
Piotr Urban SBG Ballina Seier med poeng - 05:00
Men No-Gi / Adult / White / - 85.5 (Middle-Heavy Weight)
(Grassroots)
1
Ferdig
Cameron Clements
OMMA - Team Ryano Omagh
Seier på submission - 04:18
Bobby Kenny Richie ivory jiu jitsu
Men No-Gi / Adult / White / -67.5 (Feather Weight)
(Grassroots)
1
Ferdig
David Farrelly
Team KF
Caelan Mcelhone OMMA - Team Ryano Omagh Seier med poeng - 05:00
Men No-Gi / Adult / White / -73.5 (Light Weight)
(Grassroots)
1
Ferdig
Ciaran Kennedy
Atlantic Jiu Jitsu
Seier med poeng
Glenn Harty Samson Martial Arts
Men No-Gi / Adult / White / - 85.5 (Middle-Heavy Weight)
(Grassroots)
3
Ferdig
Ruairí Ó'Ciaráin
Samson Martial Arts
Seier med poeng - 05:00
Christopher Coyle SBG Clonmel
Men No-Gi / Adult / White / - 91.5 (Heavy Weight)
(Grassroots)
2
Ferdig
Aaron McCormack
SBG Clonmel
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Unknown User Samson Martial Arts
Men No-Gi / Adult / White / -79.5 (Middle Weight)
(Grassroots)
1
Ferdig
Paul Lynch
Alexandre Fitness De La Riva BJJ Academy
Jordan Devery ESJJ PORTUGUES Seier på submission - 02:04
Men No-Gi / Adult / White / -67.5 (Feather Weight)
(Grassroots)
2
Ferdig
Jack Thorne
Next Generation Mixed Martial Arts
Seier på submission - 04:55
Paul Taylor SBG Tallaght
Men No-Gi / Adult / White / -73.5 (Light Weight)
(Grassroots)
2
Ferdig
Shane Finn
Hustle Galway
Dave Cremin Samson Martial Arts Seier med poeng - 05:00
Men No-Gi / Adult / White / - 85.5 (Middle-Heavy Weight)
(Grassroots)
2
Ferdig
Cameron Clements
OMMA - Team Ryano Omagh
Seier på submission - 04:33
Gregg Mc Donnell TEAM FM CORK
Men No-Gi / Adult / White / -79.5 (Middle Weight)
(Grassroots)
3
Ferdig
David Zinger
Adam Loughrey Lakeland Jiu Jitsu Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Men No-Gi / Master (30+) / Blue / - 85.5 (Middle-Heavy Weight)
(Grassroots)
6
Ferdig
Paul Kelly
ESJJ PORTUGUES
Gary Keenan TEAM TORRES/ ACTJJ Seier med poeng - 05:00
Men No-Gi / Adult / White / -67.5 (Feather Weight)
(Grassroots)
3
Ferdig
Caelan Mcelhone
OMMA - Team Ryano Omagh
Jack Bride Andre Ramos BJJ Seier med poeng - 05:00
Men No-Gi / Adult / White / -79.5 (Middle Weight)
(Grassroots)
5
Ferdig
Adam Loughrey
Lakeland Jiu Jitsu
Seier på submission - 01:34
Seán Glynn SBG Ballina
Men No-Gi / Adult / White / -73.5 (Light Weight)
(Grassroots)
3
Ferdig
Ciaran Kennedy
Atlantic Jiu Jitsu
Kyle McGhee OMMA - Team Ryano Omagh Seier på submission - 01:36
Men No-Gi / Adult / Blue / -79.5 (Middle Weight)
(Grassroots)
7
Ferdig
Ryan Aherne
Samson Martial Arts
Dylan Nooney TEAM TORRES/ ACTJJ Seier på submission - 00:32
Men No-Gi / Adult / White / -67.5 (Feather Weight)
(Grassroots)
4
Ferdig
Ian O' Shea
Samson Martial Arts
Eoghan Garvey Balance Ireland Seier på submission
Men No-Gi / Adult / White / -73.5 (Light Weight)
(Grassroots)
4
Ferdig
Colm Carroll
Team KF
Seier med poeng - 05:00
Denis Calnan SBG Ballina
Men No-Gi / Adult / White / -79.5 (Middle Weight)
(Grassroots)
2
Ferdig
Shane Mahon
SBG Dublin 24
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Joe Walton 10th Planet Jiu Jitsu Carlow
Men No-Gi / Adult / White / - 85.5 (Middle-Heavy Weight)
(Grassroots)
4
Ferdig
Bobby Kenny
Richie ivory jiu jitsu
Seier på submission - 00:55
Christopher Coyle SBG Clonmel
Men No-Gi / Adult / White / -79.5 (Middle Weight)
(Grassroots)
4
Ferdig
Jordan Devery
ESJJ PORTUGUES
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Shane Mahon SBG Dublin 24
Men No-Gi / Master (30+) / White / -67.5 (Feather Weight)
(Grassroots)
5
Ferdig
Brian Birdy
Seier på submission - 03:12
Sean Marlow OMMA - Team Ryano Omagh
Men No-Gi / Adult / Blue / -73.5 (Light Weight)
(Grassroots)
10
Ferdig
Rory Ledden
Spartan Club
Seier på submission - 02:15
Kyle Murphy TEAM TORRES/ ACTJJ
Men No-Gi / Adult / Blue / -79.5 (Middle Weight)
(Grassroots)
8
Ferdig
Dylan Nooney
TEAM TORRES/ ACTJJ
Seier ved dommeravgjørelse
Brian Curran TEAM FM CORK
Men No-Gi / Adult / Blue / -79.5 (Middle Weight)
(Grassroots)
9
Ferdig
Eoin Ussher
Samson Martial Arts
Jake Mcanulty TEAM TORRES/ ACTJJ Seier på submission - 06:00
Men No-Gi / Adult / White / -73.5 (Light Weight)
(Grassroots)
5
Ferdig
Dave Cremin
Samson Martial Arts
Shane Clarke SBG Ballina Seier på submission - 00:55
Men No-Gi / Adult / White / - 91.5 (Heavy Weight)
(Grassroots)
3
Ferdig
Piotr Urban
SBG Ballina
Seier med poeng - 05:00
Aaron McCormack SBG Clonmel
Men No-Gi / Adult / White / -67.5 (Feather Weight)
(Grassroots)
5
Ferdig
Jack Thorne
Next Generation Mixed Martial Arts
Seier ved dommeravgjørelse
Unknown User Fight Academy Ireland
Men No-Gi / Adult / White / -79.5 (Middle Weight)
(Grassroots)
6
Ferdig
Paul Lynch
Alexandre Fitness De La Riva BJJ Academy
Seier med poeng - 05:00
Seán Glynn SBG Ballina
Men No-Gi / Adult / White / -73.5 (Light Weight)
(Grassroots)
6
Ferdig
Seán Cahalan
Point blank submissions
Jack Rafferty SBG Belfast Seier med poeng - 05:00
Men No-Gi / Adult / White / - 85.5 (Middle-Heavy Weight)
(Grassroots)
5
Ferdig
Cameron Clements
OMMA - Team Ryano Omagh
Seier på submission - 03:40
Ruairí Ó'Ciaráin Samson Martial Arts