Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Mat 3)
3
Gotowy
Eoin Larkin
EAST COAST JIU JITSU ACADEMY
Wygrana na punkty - 05:00
Grzegorz Rydel Silverback Jiu Jitsu Academy
Male / White / Adult / -76 kg (Light)
(Mat 1)
1
Gotowy
Sean Casey
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:36
Barry Manning GRACIE BARRA
Male / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Mat 4)
2
Gotowy
Mark Grouse
SBG Dublin 24
Wygrana na punkty - 05:00
Jamie Brannigan GRACIE BARRA BELFAST
Male / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Mat 5)
1
Bieżący
Fionn Cahill
Alexandre Fitness De La Riva BJJ Academy
Harry McCarthy JSBJJ Drogheda
Male / White / Adult / -76 kg (Light)
(Mat 1)
2
Gotowy
Aaron McDonnell
Alexandre Fitness De La Riva BJJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Padraig Ohora SBG Ireland HQ
Male / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Mat 2)
3
Gotowy
Pat Brennan
PGT Ireland
Dariusz Flasza Silverback Jiu Jitsu Academy Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:28
Male / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Mat 3)
1
Gotowy
Andrew Hickey
BJJ Cork
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
David Colgan EAST COAST JIU JITSU ACADEMY
Male / White / Adult / -76 kg (Light)
(Mat 1)
4
Gotowy
Barry Manning
GRACIE BARRA
Padraig Ohora SBG Ireland HQ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Mat 5)
2
Bieżący
Steven Manning
GRACIE BARRA
Michael Bourke SBG Ballina
Female / White / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Mat 4)
1
Gotowy
Aisling O’Rourke
Shapeshifters BJJ Academy
Hayley Purtill EAST COAST JIU JITSU ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:47
Male / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Mat 2)
1
Gotowy
David Moriarty
Pedro Bessa
Pat Brennan PGT Ireland Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male / White / Adult / -76 kg (Light)
(Mat 1)
3
Gotowy
Sean Casey
Aaron McDonnell Alexandre Fitness De La Riva BJJ Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Male / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Mat 3)
2
Gotowy
Abdullah Shir
SATORI HQ
Wygrana na punkty - 05:00
Brian Hamilton Jungle BJJ Dublin
Male / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Mat 2)
2
Gotowy
David Moriarty
Pedro Bessa
Dariusz Flasza Silverback Jiu Jitsu Academy Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Mat 3)
4
Gotowy
Max Rogers
SATORI HQ
Eric Eaton SBG Ballina Wygrana na punkty - 05:00
Male / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Mat 3)
5
Gotowy
Andrew Hickey
BJJ Cork
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Abdullah Shir SATORI HQ
Male / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Mat 3)
6
Gotowy
Eoin Larkin
EAST COAST JIU JITSU ACADEMY
Eric Eaton SBG Ballina Wygrana na punkty - 05:00
Male / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Mat 3)
7
Gotowy
David Colgan
EAST COAST JIU JITSU ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:47
Brian Hamilton Jungle BJJ Dublin
Male / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Mat 3)
8
Gotowy
Grzegorz Rydel
Silverback Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:27
Max Rogers SATORI HQ
Male / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Mat 3)
11
Gotowy
Andrew Hickey
BJJ Cork
Eric Eaton SBG Ballina Wygrana na punkty - 05:00
Male / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Mat 3)
9
Gotowy
David Colgan
EAST COAST JIU JITSU ACADEMY
Wygrana walkowerem
Eoin Larkin EAST COAST JIU JITSU ACADEMY
Male / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Mat 3)
10
Gotowy
Grzegorz Rydel
Silverback Jiu Jitsu Academy
Abdullah Shir SATORI HQ Wygrana na punkty - 05:00
Male / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Mat 3)
12
Gotowy
David Colgan
EAST COAST JIU JITSU ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission)
Abdullah Shir SATORI HQ