Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile Gi (Male) / Juvenile 2 / White Belt / -74 (Middle Weight)
(Nationals)
20
終了
Declan Taylor
New Ground Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 01:57
Levi Kunos Xteam ireland
Girls Nogi / Grey / 12-13 years / -45 kg
(Nationals)
Juvenile Gi (Male) / Juvenile 2 / White Belt / - 69 (Light Weight)
(Nationals)
15
終了
Joel Thorpe
D15 ACADEMY
Won by Submission - 01:54
Dylan Murphy Team Athenry
Boys Nogi / White / 10-11 years / -35kg
(Nationals)
17
終了
Caiden Naughton
SBG Ballina
Leon Saenz Relentless Martial Arts Won by Submission - 00:51
Juvenile Gi (Male) / Juvenile 1 / Blue Belt / - 64 (Feather Weight)
(Nationals)
17
終了
Danny Graham
MYALO | Team Ryano International
Won by Submission
Calum James White Compound Martial Arts
Boys Nogi / Grey / 14-15 years / -50kg
(Nationals)
19
終了
Adam Duffy
PGT Ireland
Won by Submission - 00:47
Kyle Hill Éire Grapple
Boys Nogi / White / 8-9 years / -35kg
(Nationals)
23
終了
Alex Mikolajczak
Gracie Barra Ashbourne Official
Jacub Dziedziela Kilcock Warriors Team Won by points - 03:00
Boys Nogi / Grey / 8-9 years / -35kg
(Nationals)
22
終了
Darragh Kiernan
Team Ferocity
Won by points - 04:00
Ethan Serpytis Gracie Barra Ashbourne Official
Juvenile Gi (Male) / Juvenile 1 / Blue Belt / - 58.5 (Light Feather Weight)
(Nationals)
18
終了
Seth Gosker
Compound Martial Arts
Won by Disqualification (disqualification)
Jake Howley Ganbaru Jiu Jitsu
Boys Nogi / White / 14-15 years / -70 kg
(Nationals)
25
終了
Jake Hyland
SATORI HQ
Danny Graham MYALO | Team Ryano International Won by Submission - 01:38
Boys Nogi / Yellow / 12-13 years / -50kg
(Nationals)
20
終了
Maxymilian Dziedziela
Kilcock Warriors Team
Won by Submission - 02:18
Senan Horgan SBG Ireland HQ
Boys Kimono / Orange / 14-15 years / +72 kg
(Nationals)
20
終了
Timur Devyatak
Gracie Barra Ashbourne Official
Daniel Feldman SystemaBJJ Midleton Won by Submission - 00:14
Girls Nogi / Grey / 12-13 years / -45 kg
(Nationals)
20
終了
Frankie Monaghan
Primal BJJ
Molly Collins Relentless Martial Arts Won by Submission - 03:13
Boys Nogi / White / 8-9 years / -35kg
(Nationals)
24
終了
Jacub Dziedziela
Kilcock Warriors Team
Won by Decision - 03:00
Finn Hawkins HBA The Honeybadger Academy
Juvenile Gi (Male) / Juvenile 1 / Blue Belt / - 58.5 (Light Feather Weight)
(Nationals)
19
終了
Seth Gosker
Compound Martial Arts
Kevin Walsh Team Ireland Won by Submission - 03:28
Boys Nogi / White / 14-15 years / 70+ kg
(Nationals)
18
終了
Levi Kunos
Xteam ireland
Won by points - 05:00
Rían Henderson PGT Ireland
Boys Nogi / Grey / 8-9 years / -35kg
(Nationals)
23
終了
Davin Dalton
Relentless Martial Arts
Won by Submission - 02:23
Benas Baciunas Kilcock Warriors Team
Boys Nogi / Grey / 10-11 years / -35kg
(Nationals)
Boys Nogi / Yellow / 10-11 years / -45kg
(Nationals)
21
終了
Diarmaid McGrath
SBG Charlestown
Mason Long SBG Ireland HQ Won by Submission - 00:08
Boys Nogi / Grey / 8-9 years / -30kg
(Nationals)
21
終了
Freddie Collins
Relentless Martial Arts
Won by Submission - 01:28
Harper Flood Eastcoast jiu jitsu
Boys Nogi / Yellow / 12-13 years / -50kg
(Nationals)
22
終了
Timur Vovk
SATORI HQ
Mikey O'Reilly Team Ryano Won by points - 04:00
Male Kimono / Adult / White / -94,3 kg (Heavy)
(Nationals)
27
終了
Robert Hammond
Brazier Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
Toby Clarke New Ground Jiu Jitsu Academy
Boys Nogi / Grey / 10-11 years / -35kg
(Nationals)
Juvenile No-Gi (Male) / Juvenile 2 / White Belt / - 81.5 ( Heavy Weight )
(Nationals)
25
終了
Ruben Dockeray
Silverback Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 03:44
Luke French East Coast Jiu Jitsu Academy
Boys Nogi / White / 12-13 years / -45kg
(Nationals)
24
終了
Leon Gosker
Compound Martial Arts
Won by Disqualification (disqualification) - 01:01
Daniel Clayden-Murphy Team Athenry
Boys Nogi / Yellow / 12-13 years / -50kg
(Nationals)
21
終了
Maxymilian Dziedziela
Kilcock Warriors Team
Won by Submission - 01:27
Ivan Gorobinski SATORI HQ
Juvenile No-Gi (Male) / Juvenile 1 / Blue Belt / - 56.5 ( Light Feather Weight )
(Nationals)
26
終了
Seth Gosker
Compound Martial Arts
Jake Howley Ganbaru Jiu Jitsu Won by Submission - 01:04
Male Kimono / Adult / White / -94,3 kg (Heavy)
(Nationals)
28
終了
Mick Byrne
JSBJJ HQ
Won by Submission - 01:42
Eoghan Brannock HBA The Honeybadger Academy
Boys Nogi / Grey / 10-11 years / --40kg
(Nationals)
24
終了
Alex Donoghue
HBA The Honeybadger Academy
Dathan Brennan Jnr Relentless Martial Arts Won by Submission - 01:17
Juvenile No-Gi (Male) / Juvenile 1 / White Belt / - 71.5 ( Middle Weight )
(Nationals)
23
終了
Declan Taylor
New Ground Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 00:40
Jack Doyle SBG Drogheda
Male Kimono / Adult / White / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Nationals)
30
終了
Van Cloete
Black Dragon Cavan
Brandon Moore SBG Clonmel Won by points - 05:00
Boys Nogi / Grey / 8-9 years / -35kg
(Nationals)
24
終了
Darragh Kiernan
Team Ferocity
Won by Decision - 04:00
Davin Dalton Relentless Martial Arts